Гуртово-роздрібний магазин видавництва Абетка

Гуртово-роздрібний магазин видавництва Абетка.
Продукція видавництва заслужено користується широким попитом освітян і учнів. Література видавництва «Абетка» завжди є сучасною та актуальною. Ми завжди слідкуємо за змінами, що відбуваються в сучасному світі, зокрема в галузі освіти, та прагнемо видавати потрібну та якісну літературу, яка б була актуальною в час постійних змін та оновлень.
Основні напрямки видавничої діяльності:
- навчальна, методична та довідкова література для загальноосвітніх шкіл;
- навчальна та довідкова література для абітурієнтів та студентів;
- науково-популярна та краєзнавча література.
Видавництво завжди бере участь у національних книжкових виставках, конференціях, методичних семінарах, активно співпрацює з Кам’янець-Подільським державним університетом та іншими навчальними закладами, провідними вчителями області та України в цілому. Прийнявши участь у книжкових виставках «Форум видавців», «Книжковий світ» та ішних ми показала, що за асортиментом і якістю пропонованої продукції видавництво “Абетка” впевнено утвердилося на ринку навчальної літератури України.
Видавництво завжди пропонує навчальну літературу власного виробництва.
Ми готові до співпраці на взаємовигідних умовах і переконані, що той, хто звернувся до нас хоча б раз, стане нашим постійним партнером!
У видавництві працює дружній колектив професіоналів видавничої і поліграфічної діяльності, що здійснюють повний цикл випуску книжкової продукції від прийому рукопису до видачі готового тиражу. Технічні можливості і сучасні технології дозволять надати послуги комплексно, поєднавши видавничу, поліграфічну і книготорговельну діяльність.
У нашому магазині представлена наша продукція. Замовлення приймаються автоматично цілодобово.

хости: 
0
хіти: 
0
Позиція в рейтингу: 70
Посилання: 
Оцінювати можуть тільки зареєстровані користувачі!
0
Ваша оцінка: Жодного